Sinemaseverlerin Dikkatine: “İzledin mi?” Oyunu Yayında

“İzledin mi?” Sinemaseverlerin beğenisine sunuldu !

Türkiye’nin önde gelen oyun firmalarında görev almış ve daha önce farklı isimlerle farklı platformlara oyun geliştirmiş 4 oyun geliştiricinin içinde bulunduğumuz yıl kurmuş olduğu creavect® geçtiğimiz günlerde iOs ve Android platformları için yeni bir oyun daha yayınladı.

Daha önce “Okey Online”,Tarif Küpü”, “Warfield” ve “Kevserin Mutfağı” gibi uygulamalarıyla yaklaşık 1 milyon kullanıcıya ulaşan şirketin yeni oyunu “İzledin mi?”  AppStore ve PlayStore’da ücretsiz olarak sinema severlerin beğenisine sunuldu.

1

Sıkı sinema takipçileri yarışıyor!

Oyunda 2000’in üzerinde yerli ve yabancı sinema filmi bulunuyor ve her hafta güncel sorular ekleniyor.  “İzledin mi?”yi indiren kullanıcılar yerli ve yabancı kategorilerinde birlikte ya da ayrı ayrı yarışmaya başlayabiliyorlar. Ardı ardına gelen sinema filmlerinden alınmış ekran görüntülerinin hangi filme ait olduğunu seçmeleri için 10 saniyeleri var. Oyunda ayrıca her bir seans için oyuncuların yardım alabileceği 3 farklı joker(Pas, %50, +10 saniye) de bulunuyor. Soruları en kısa sürede cevaplayan oyuncular olabildiğince yüksek puan alıp toplam puan, en iyi puan ve haftalık en iyi puan listelerinde yukarılarda yer almaya çalışıyorlar. Toplam puanlarına göre seviye atlayan oyuncuları belirli seviyelerden sonra açılan, aksiyon filmleri, korku filmleri, müzikal filmler, komedi filmleri… gibi eğlenceli ve çekişmeli yeni  soru paketleri de bekliyor.

2

İzledin mi? Çok yakında global markette de yer alacak

Türkiye pazarında ilk günler için herhangi bir reklam yayınlanmamasına rağmen beklenenin üstünde ilgi gören “İzledin mi?”nin yakında tamamen İngilizce olarak global markette yer alması için çalışmalar devam ediyor.

Uygulamayı Android işletim sistemli telefonunuza indirmek için tıklayın.

Uygulamayı iOs işletim sistemli telefonunuza indirmek için tıklayın.

Diğer yazıları Burak Hazine

Vertigo (1958)

Hitchcock’ın filmlerine baktığımızda beğeni konusunda on yıllar süren zaman düzleminde farklılıklar görürüz....
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir