Online Filmekimi Kitapçığı

Sonbaharla gelen yeni sinema sezonunu müjdeleyen Filmekimi, bu yıl da Vodafone FreeZone sponsorluğunda, aralarında usta yönetmenlerin son yapıtlarının bulunduğu, çoğu ödüllü 40’a yakın filmle sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

Filmekimi kitapçığına göz atmak için burayı tıklayın.

Bu zengin program İstanbul’da 28 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında Atlas, Beyoğlu ve Nişantaşı Citylife City’s olmak üzere üç sinemada izleyicilerle buluşuyor. Filmekimi biletleri 21 Eylül Cumartesi günü satışa sunuluyor. Siyah Lale üyeleri 18 Eylül’de, Beyaz, Kırmızı ve Sarı Lale üyelerimiz de 19 ve 20 Eylül’de öncelikli ve indirimli bilet satışından yararlanabiliyor.

Beyaz, Kırmızı ve Sarı Lale üyeleri biletlerini 19 ve 20 Eylül tarihlerinde Lale Kart İletişim Merkezi (216 556 98 56) aracılığıyla, Biletix internet sitesi üzerinden veya hizmet bedeli eklenmeden Beyoğlu ve Atlas sinemaları gişelerinden (her gün 10.30-20.00 arası) alabilirler. Öncelikli satış döneminde Biletix satış noktalarından işlem yapılamayacağını hatırlatırız.

12. Filmekimi’nin sponsoru Vodafone FreeZone, sinema kampanyasını Filmekimi’nde de sürdürüyor. Vodafone FreeZone’lular Filmekimi’nde alacakları bir bilet için aynı seansta bir de hediye bilet kazanacaklar. Vodafone FreeZone hediye bilet işlemi genel satışın başladığı 21 Eylül Cumartesi gününden itibaren Biletix internet sitesi üzerinden ve Atlas ile Beyoğlu sinemaları gişelerinden yapılabilir. 28 Eylül’den itibaren Nişantaşı Citylife City’s sinemasından da işlem yapılacaktır.

Diğer yazıları Burak Hazine

Pina (2011)

Yeni Alman sinemasının belki de en ünlü siması, dünya sinemasına yaptığı katkılarla...
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir