Sinematopya, Bumerang Ödülleri’ne Aday!

Blog dünyasının gelenekselleşen ve heyecanla beklenen Blog Oscarları için geri sayım başladı. Türkiye’ nin en iyi bloglarının ödüllendirileceği bu gecede birbirinden farklı ve özgün içerik üreten bloglar alanında uzman jüri kadrosu tarafından da değerlendirilecek.

Türkiye’ nin en iyi bloglarının belirleneceği törende bloggerlar 6 farklı kategoride yarışacak ve en iyileri ünlü isimlerden ödüllerini alacak. Her kategoriden 3 finalistin yer alacağı ödül töreninin sonunda finalistler arasından 1 blogger da jüri özel ödülü ile ödüllendirilecek. Blog Oscarlarının sahiplerini bulacağı ödül törenine internet dünyasının tanınan isimleri, marka ve ajans yöneticileri ve Hürriyet gazetesinden yazarlar gibi birçok ünlü isim katılacak. Ödül töreni Babylon’ da Koray Candemir’in sahne alacağı after party ile devam edecek.

Bumerang Ödülleri Oy Ver!

Mart ayından bu yana sinematopya.com adı altında yayın hayatına devam eden internet sitemiz ise bu önemli ödüllerde “En Uzman Blog” kategorisinde aday gösterildi. En uzman blog nedir diyecek olursanız;

• Belli bir konu üzerine uzmanlaşmış ve paylaşımları sadece o konu üzerinde olan,
• Uzmanlaştığı spesifik konu üzerinde röportaj, araştırma, değerlendirmeleri bulunan,
• Blogunda / Sitesinde işlediği konuyla ilgili rehber konumunda bir içerik arşivi bulunan,
• Okuyucularına benzersiz ve özgün araştırmalar sunan,
• Tasarım açısından da özenli olan sitelerdir.

Siz de bu yarışta sinematopya.com’un safında yer almak ve bize destek vermek isterseniz aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli. Hürriyet gazetesi sponsorluğunda gerçekleşen Bumerang Ödülleri’nde sahte oyların önüne geçebilmek için sizden yalnızca telefon numaranız istenecek ve SMS yoluyla 6 haneli bir onay kodu gönderilecek. Bu onay kodunu sayfada belirtilen kısma yazıp “Oy Ver” butonuna tıklamanız durumunda ise bize destek vermiş olacaksınız. Telefon numaranızın hiçbir şekilde toplu mesaj gönderimleri ve reklam amacıyla kullanılmayacağının garantisi ise özellikle veriliyor.

Oylarınız bizim için değerli, şimdiden teşekkür ederiz!

Bumerang Ödülleri Oy Ver!
Diğer yazıları Burak Hazine

iPhone Aşkına!: Tangerine

Hollywood, uzun yıllardır sinema sektörünün başkenti gibi kendini lanse ettirmeye çalışıp bunu...
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir