The Conjuring’in Spin-off’u “Annabelle” Geliyor!

Filmin ilk uzun fragmanı

İlk olarak “The Conjuring / Korku Seansı” filminde izleyicileri korkutan oyuncak bebek Annabelle’in asıl hikayesi bu filmde işleniyor. Kötülüğü içinde barındıran bu oyuncak bebek,  gerçekte Connecticut’ta bir müzede kilit altında tutuluyor ve ayda iki kez bir rahip tarafından ziyaret edilerek kutsanıyor.

New Line Cinema’nın bu doğa üstü gerilim filmi “Annabelle”, kötülüğün bu oyuncak bebekte ortaya çıkmasından öncesini anlatıyor.

John Form hamile eşi Mia için sonunda mükemmel hediyeyi bulmuştur; Çok güzel, el yapımı, bembeyaz bir gelinlik giymiş, oyuncak bir  bebek. Ancak, Mia’nın Annabelle için duyduğu sevinç fazla uzun sürmeyecektir.

11 Kasım 2013 tarihli haberimiz

Son dönemlerin en beğenilen ve özgün korku filmlerinden olan James Wan yönetimindeki Korku Seansı (The Conjuring) için yapımcı şirketler Warner Bros ve New Line Cinema yeni bir devam filmi çekmeye hazırlanıyor. Spin-off olarak çekilecek filmin odağında ise Korku Seansı’nın en dikkat çekici ögelerinden olan Annabelle bebeğinin olacağı açıklandı.

Yeni filmin yönetmen koltuğuna aynı zamanda Korku Seansı’nın görüntü yönetmenliğini de yapmış olan John R. Leonetti’nin oturacağı ve çekimlerin 2014 ilkbaharında başlayacağı da belirtildi.

Şimdilerde ise ilk filmin senaristleri Chad ve Carey Hayes, devam filminin senaryosunu yazmakla meşguller.

real_annabelle
Filme konu olan Annabelle bebeğinin sergilenen gerçek versiyonu
Diğer yazıları Burak Hazine

Gabrielle Fragmanı

Yönetmen: Louise Archambault Oyuncular: Vincent-Guillaume Otis, Benoit Gouin, Sébastien Ricard Vizyon Tarihi: Belirsiz
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir