The Omen de Televizyon Dizisi Oluyor!

Bir neslin korkulu rüyası The Omen‘in ürkütücü kahramanı Damien Thorn yeniden doğuyor. Walking Dead’in yapımcısı ve senaristi Glen Mazzara tarafından yaratılacak olan dizi, Lifetime tarafından 2015’in ilk aylarında yayınlanmak üzere Fox Stüdyoları’na sipariş edildi. Yönetici yapımcılar ise Ross Fineman ve Pancho Mansfield olacak.

Fineman, dizinin konseptini Mazzara’yla birlikte oluşturacak. The Omen’in özgün olay örgüsüne sadık kalacak olan proje, Damien Thorn’un Deccal olduğunu anladıktan sonra süregelen yetişkinlik dönemine odaklanacak. Lifetime, şimdilik 6 bölümden oluşan bir ilk sezonun siparişini vermiş durumda.

Dizi hakkında Lifetime’ın başkan yardımcısı Rob Sharenow, “Glen Mazzara, Damien karakterini karanlık, romantik, anti-kahraman biri olarak tekrar yaratmayı denedi. Bu taze formuyla karmaşık başka karakterleri harmanlayıp gerçek anlamda özgün bir iş hikaye ortaya koymayı çabaladı” açıklamasını yaptı.

Richard Donner tarafından yönetilen ilk The Omen filminde Gregory Peck, Lee Remick ve Harvey Stephens rol alıyordu. Üç devam filminin ardından 2006 senesinde ilk filmin yeniden uyarlaması çekildi ve başrollerde Liev Schreiber ile Julia Stiles yer aldı.

Shutter Island TV’ye Geliyor, Scorsese Bir Kez Daha Yönetmen Koltuğunda!

Kaynak: Variety
Diğer yazıları Burak Hazine

84. Akademi Ödülleri Posteri

Bu yıl 84.’sü düzenlenecek olan Akademi Ödülleri’nin posteri yayınlandı. Posterde 80 yılın...
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir