Fragman

Published on Kasım 7th, 2014 | by Burak Hazine

0

Adolf Hitler T-Rex’e Binerse…: Iron Sky The Coming Race

Share Button

Ülkemiz sınırlarında ilk olarak geçtiğimiz sene !f İstanbul’da seyretme şansını elde ettiğimiz, festivalin kült eseri olarak parlayan ve 2013’ün en iyi filmleri listemizde de kendine yer edinmiş Iron Sky, ekibin zahmetli çabalarıyla toplanan bağışlar ertesinde ikinci filmi ile bilim kurgu severlere 2016’da yeni bir mizah aşılamaya hazırlanıyor. Iron Sky: The Coming Race ismini taşıyacak olan filmin yaklaşık 4 dakika süren fragmanı ve ilk posteri de yayınlandı. Filmin konusu için oldukça kısa tutulmuş bir kelam mevcut: “Üçüncü Dünya Savaşı’ndan yirmi yıl sonra hayatta kalanlar Adolf Hitler ve dinozor ordusuna karşı savaşmaktadır… Bu film bir nevi, Iron Sky’ın Jurassic Park ile buluşup Indiana Jones’a evrilmesi.” 

The Coming Race, Iron Sky kadar kaliteli bir bağımsız bilim kurgu komedi örneği olur mu bilinmez ama ekibin türle bir kez daha dalga geçtiği fragmandan anlaşılıyor. Neyle karşı karşıya kalacağımıza siz karar verin derim.

iron sky the coming race sinematopya


Yazar Hakkında

İstanbul’da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra öğrenimini sinema üzerinde devam ettirmek istediyse de 6 sene sonunda tıp doktoru oldu. Biletsiz.com ve Sinema Kulübü‘nde yazdı. 2 sene süren Blogger macerasını sonlandırarak Sinematopya'yı kurdu. Şimdilerde ise junior bir hekim. Bir yandan mesleğini icra edip bir yandan da sinema konusunda kendini geliştirmeyi hedefliyor. E-posta: info@sinematopya.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑