Fragman

Published on Kasım 23rd, 2014 | by Burak Hazine

0

Thomas Vinterberg’den: “Far From the Madding Crowd”

Share Button

İki sene önce önümüze koyduğu Mads Mikkelsen’li The Hunt ile iddialı bir yapımın altına imzasını atan yönetmen Thomas Vinterbeg’in yeni filmi Fark From the Madding Crowd’dan ilk fragman yayınlandı. Thomas Hardy’nin klasik eserinden uyarlanan filmin başrollerinde Carey Mulligan, Tom Sturridge, Matthias Schoenaerts, Juno Temple ve Michael Sheen yer alıyor.

Filmin konusuna bakacak olursak… Başına buyruk, güzel ve güçlü bir imaj çizen Bathsheba Everdene (Carey Mulligan), bir çiftçi olan Gabriel Oak (Matthias Schoenaerts), yakışıklı ve lakayt çavuş Frank Troy (Tom Sturridge) ve müzmin bekar, zengin ve olgun adam William Bodlwood’un (Michael Sheen) ilgi alanı dahilindedir. Bathsheba’nın ardı arkası kesilmeyen seçimler ve tutkularını anlatan bu hikaye ilişkiler ve aşkın doğasını keşfe çıkıyor.

far_from_the_madding_crowd_2

far_from_the_madding_crowd_3-620x512


Yazar Hakkında

İstanbul’da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra öğrenimini sinema üzerinde devam ettirmek istediyse de 6 sene sonunda tıp doktoru oldu. Biletsiz.com ve Sinema Kulübü‘nde yazdı. 2 sene süren Blogger macerasını sonlandırarak Sinematopya'yı kurdu. Şimdilerde ise junior bir hekim. Bir yandan mesleğini icra edip bir yandan da sinema konusunda kendini geliştirmeyi hedefliyor. E-posta: info@sinematopya.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑