Gelecek Program

Published on Nisan 3rd, 2015 | by Burak Hazine

0

Bizim Ev (Full House) Orijinal Kadrosuyla Geri Dönüyor!

Share Button

Şimdi çıkıp soracaksınız muhtemelen, Bizim Ev’in sinema ile alakası ne diye. Arada bir dizilerle alakalı haber yazıyorum lakin onların her birinin sinema ile güçlü bağları oluyor. Birazdan bahsedeceğim konunun sinemayla tek alakası -ne yazık ki- Mary Kate ve Ashley Olsen kardeşlerin oynadığı çöp filmler. Fakat öte yandan da hepimizin çocukluğu ve gençliği söz konusu!

Başlık her şeyi açığa vuruyor esasında. Evet, ülkemizde Bizim Ev ismiyle yayınlanan Full House, orijinal kadrosuyla 13 bölümlük bir mini dizi olarak geri dönüyor. Fuller House ismini taşıyan projeyi Netflix sipariş etmiş durumda.  Candace Cameron Bure, D.J. karakteri ile projede yerini alırken Andrea Barber ise onun en yakın arkadaşı Kimmy olarak tekrar karşımıza çıkacak. Diğer oyunculardan John Stamos, Bob Saget ve Dave Coulier’nin de dizide konuk oyuncu olarak boy göstermesi bekleniyor. Hepimizin Jesse dayısı Stamos, aynı zamanda yapımcı koltuğunda oturacak isimlerden. Dizinin yaratıcısı Jeff Franklin ise yönetici yapımcı olarak bir kez daha projede yerini almış durumda.

Şimdi hep birlikte “Everywhere you look, everywhere you go, there’s a…” diye eşlik edelim ve bekleyip neler olacak, görelim!


Yazar Hakkında

İstanbul’da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra öğrenimini sinema üzerinde devam ettirmek istediyse de 6 sene sonunda tıp doktoru oldu. Biletsiz.com ve Sinema Kulübü‘nde yazdı. 2 sene süren Blogger macerasını sonlandırarak Sinematopya'yı kurdu. Şimdilerde ise junior bir hekim. Bir yandan mesleğini icra edip bir yandan da sinema konusunda kendini geliştirmeyi hedefliyor. E-posta: info@sinematopya.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑