Paro ile Yaratıcılığını Göster, Sinema Biletlerini Kap!

Biz sinemasever gençleri bıraksalar, yatağımızı döşeğimizi alıp sinema salonlarına yerleşiriz fakat sorun şu ki, ışıklar kapanınca bizim uykumuz kaçar, gözlerimiz fal taşı misali açılır. O salondan içeri adımımızı attığımızda, o fragmanlar devasa perdede dönmeye başladığında ve en nihayetinde selamladığımız film başladığında içine girdiğimiz evren bizi bambaşka hayatlarla ve hayallerle tanıştırır. Bazen küçük hikâyeler üzerinden yaşamın sıradanlığında kayboluruz, bazen de içinde kaybolup gittiğimiz şey bir sinemacının zihninin derinliklerinden kopup önümüze düşmüş, yaratıcılığın tanımını yeniden yazan sanat eserleridir.

İşte Paro da sinema aşığı üniversite gençlerine kendi yaratıcılıklarını göstermeleri için bir fırsat sunuyor. Üstelik karşılığında da bizi en sevdiğimiz mekana; “üç duvar ve bir perdeden” oluşan o büyüleyici salonlara gönderiyor!

Şimdi soracaksınız, Paro nedir diye… Kısaca bahsetmek gerekirse, ne olduğunu anlamadan geçen kısacık ömrümüzü daha kolay hale getirmek, bunu yaparken de üyelerinin ihtiyaçlarına göre kampanyalar ve hizmetler sunmayı kendine görev edinmiş bir oluşum Paro. Bugüne kadar “İyi ki Evleniyoruz”, “Dikkat Çocuk Var” ve “Kariyer Başlasın” gibi kulüpleri oluşturan Paro, şimdilerde bu kulüplerden sonuncusu ile yaratıcılıklarının zirvesindeki üniversite öğrencilerini hedefine alıyor. Mezuniyetin eşiğindeki öğrencilere 30’a yakın markadan özel kampanya ve avantajların yanı sıra onlara staj ve iş imkânı, üst düzey yöneticilerle tecrübe videoları ve faydalı iş tüyoları sunuyor Kariyer Başlasın Kulübü.

paro

Üniversite macerasının son demlerini yaşayan gençlere de 26 Mayıs-22 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak bir kampanya düzenliyor bu kulüp. Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Meslek hayatına atılmadan önceki son virajı dönerken uğradığınız, ter döktüren o ünlü final sınavlarına çalışırken çektiğiniz en yaratıcı fotoğrafları Paro’nun internet sitesinde yer alan şu sayfada paylaşın, fotoğrafınız Paro içinde oluşturulacak bir jüri tarafından değerlendirilip en beğenilen 100 fotoğraf arasına girsin ve tüm Cinemaximum salonlarında geçerli olacak çift kişilik sinema biletinizi kapıp en nefisinden bir yedinci sanat örneğinin misafiri olun!

Yarışmanın kazananları 13 Temmuz 2015 tarihinde Paro.com.tr adresinde ve Paro’nun resmi Facebook sayfasında ilan edilecek. Kazananların bilet bilgileri ise cep telefon numaralarına SMS ile gönderilecek.

Yani diyeceğimiz o ki, yaratıcı yönetmenlerin yaratıcı misafiri olmak istiyorsan yapman gereken belli. Finallerine çalışırken yaratıcılığın sınırlarını zorla, üniversite mezunu olmanın keyfini ise Cinemaximum salonlarında yaşa!

Diğer yazıları Editör

Ekranların Efsanesi Beyazperdede: “Entourage”

Entourage ismini ilk duyduğumda tanıyamadım. Hatta nasıl yazıldığını bile bir türlü kavrayamadım....
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir