İEF Sinema Burada Festivali Kısa Film Proje Yarışması

17. Sinema Burada Festivali kapsamında düzenlenen “Kısa Film Proje Yarışması”na başvurular 10 Temmuz 2017’ye kadar devam ediyor.

KISA FİLMLERE FUAR DESTEĞİ

İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında, 23-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 17. Sinema Burada Festivali, seçkin film programı ile sinemaseverlere görsel bir şölen hazırlarken; kısa film yapımlarına da destek olmaya devam ediyor.

İlki geçen yıl düzenlenen “Kısa Film Projesi Yarışması”na 2 Mayıs 2017’de başlayan başvurular, 10 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edecek.

Yarışma için başvuran projeler, Kısa Film Proje Yarışması danışmanları tarafından değerlendirilerek aralarından seçilen 10 proje finalist olarak “17. Sinema Burada Festivali”ne davet edilecek.

Yarışmacılar, 25 Ağustos 2017 tarihinde ön seçici kurul ile yapacakları görüşme sonrasında iki gün sürecek olan Kısa Film Proje Yarışması Atölyesi’ne katılarak kendilerini geliştirme fırsatı bulacak.

27 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak “Kısa Film Proje Yarışması”nda ödüller sahiplerini bulacak.

TOPLAM ÖDÜL ON BİN TÜRK LİRASI

İlki geçen yıl yapılan “Kısa Film Proje Yarışması”nın ödülleri, birincilik 5.000 TL. ikincilik 3.000 TL. üçüncülük ise 2.000 TL. olmak üzere toplam 10.000 TL. olarak belirlendi.

Kısa Film Proje Yarışması” için başvurular, ief.izfas.com.tr adresi üzerinden yapılabilir.

Diğer yazıları Güney Birtek

Yapım aşamasındaki filmlere Antalya Film Forum desteği

“Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin yeni projelerin hayata geçirilmesine fon ve network...
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir