THINK House İstanbul, Şehrin Yaratıcı Bireyleri İçin Kapılarını Açıyor!

Şehrin en renkli coworking/etkinlik alanı THINK House İstanbul açıldı. THINK, yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşan bireyler için ilham veren bir coworking alanı sunuyor. Sakin, sessiz bir çalışma alanı arayanlar, günlük ya da haftalık üyelik sistemi ile THINK House’un yaratıcı ofisinde çalışabiliyor. Ayrıca kurumsal toplantı, eğitim ya da workshop programları için mekan arayan kurum ya da bireyler, THINK House’un workshop ve stage alanlarını kiralayabiliyor.

Şehrin en renkli coworking/etkinlik alanı THINK House, ana müfredatında sıra dışı workshoplara yer veriyor. Ali Şimşek, Feridun Andaç, Fırat Devecioğlu, Dağhan Dönmez, Sibel Bozkurt, Güney Birtek gibi kendi alanlarında etkili isimlerin yürütücülüğündeki atölyeler edebiyattan sinemaya zengin bir içerik sunuyor.

THINK, Stage bölümü ile sahne performasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. THINK Stage, Franz Kafka’nın zamansız eserinden uyarlanan ‘Kafka’nın Maymunu’ adlı oyun ile perdelerini açmaya hazırlanıyor. ‘Sanat Kurumu Övgüye Değer Erkek Oyuncu Ödülü’ sahibi Doğukan Soykök’ün muhteşem performansı ve keyifli yorumuyla sahnelenen eser, 2 Şubat Pazar günü THINK Stage’de sanat severlerle buluşuyor.

THINKBIG
Detaylı Bilgi ve Görsel İçin:
THINK House Pazarlama İletişimi
TEL: 533 5829997
hello@thinkhouseistanbul.com

Tags from the story
Diğer yazıları Editör

34. İFF Günlükleri #6: Pride, An Eye For Beauty, War Book

Pride Hayat mücadelelerle doludur. Bu mücadele kimi zaman hayatta kalmak için, kimi...
Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir